اصطلاحات پایه ای تبلیغات گوگل

چه شما یک تازه وارد به دنیای تبلیغات اینترنتی باشید و یا یک تازه وارد به دنیای سیستم تبلیغات گوگل، اصطلاحاتی وجود دارد که ممکن است با آنها آشنا نباشید. در اینجا خلاصه ای از مهمترین عبارات سیستم تبلیغاتی گوگل وجود دارند ک ... ادامه مطلب »


اشتباهات رایج در سئو

سئو سازی وب سایت ها فرایندی دقیق و نیازمند صبر و تحمل بسیار می باشد. اما متاسفانه در این پروسه اشتباهاتی رخ می دهدکه باعث می شود نه تنها نتیجه فعالیت شما به تعویق بیوفتد، بلکه کار شما نتیجه مثبتی نیز به همراه نداشته باشد. ... ادامه مطلب »


چگونه تگ بهینه بنویسیم؟

یکی از بزرگ ترین مشکلات وب فارسی که بعد از سال ها بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده موضوع تگ می باشد. متاسفانه تعریف و دلیل استفاده از تگ توسط وبمسترهای فارسی زبان به طور کلی با تعریف و دلایل اصلی در جهان متفاوت می باشد. تگ ها بخ ... ادامه مطلب »


شبکه های اجتماعی برتر در بازاریابی

امروزه تعداد شبکه های اجتماعی نسبت به قبل بیشتر شده است اما هر شبکه اجتماعی کاربردهای خاص خود را دارد. به منظور استفاده از شبکه های اجتماعی در بازاریابی باید با هر یک از آن ها و کاربردهایشان آشنا بود. در این مقاله به معرف ... ادامه مطلب »


چرا باید یک وب سایت داشت؟

بررسی ها نشان می دهد که اغلب اشخاص، شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی وب سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 23 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجار ... ادامه مطلب »