30 روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت بخش جدانشدنی نگرانی مدیران وبسایت ها می باشد. در اینجا به شما برخی از روش های افزایش بازدید را آموزش دهیم. تمامی روش های ارائه شده براساس تجربیات کارشناسان و مقالات انگلیسی می باشد.

افزا ... ادامه مطلب »


10 نکته مهم در طراحی صفحات هدف

هدف اصلی از ایجاد صفحات هدف چیست؟چه نکاتی را باید در طراحی صفحات هدف رعایت کنیم؟اینها و سوال های مشابه را در این پست و اینفوگرافیک پاسخ خواهیم داد.شابان ذکر است که منظور از صفحات هدف Landing Page میباشد.

اما متاسفانه یا خو ... ادامه مطلب »


آشنایی با Facebook

کمتر کسی است که با شبکه اجتماعی Facebook آشنایی کافی نداشته باشد. شبکه اجتماعی Facebook از شبکه های اجتماعی مجازی است که به واسطه آن می توان با دوستانی که دارای حساب کاربری در Facebook هستند عکس، فیلم یا پیغام به اشتراک گذاشت. شبکه ا ... ادامه مطلب »


هدف از طراحی سایت چیست؟

قبل از هر کاری بهتر است که هدف مشخصی داشته باشید تا مصمم آن را دنبال کنید، پس برای ساختن یک وب سایت نیز ابتدا هدف از ساخت آنرا مشخص کنید (مانند موضوع، تعداد صفحات، رنگ و ...). بد نیست که نوع مخاطبین و بیننده ها را هم مشخص کنید ... ادامه مطلب »


چرا Google Analytics؟

اگر شما صاحب یک وب سایت و یا یک وبلاگ نویس باشید و یا از خوانندگان وبلاگ باشید، به طور قطع به شمارنده ای که تعداد بازدیدکنندگان کل، ماهانه، روزانه و... را نشان می دهد برخورد کرده اید. در شکل زیر نمونه ای از این شمارنده ها را ... ادامه مطلب »