Call To Action و استفاده صحیح از آن

منظور از Call To Action دکمه ای است که شرایط را برای کاربر فراهم کند که در لحظه ای که نیاز دارد به سرویس شما دسترسی پیدا کند. Call To Action یکی از مهمترین فاکتورها در تبدیل بازدید کننده از وب سایت به مشتری بالقوه بوده و می بایست در باز ... ادامه مطلب »


آشنایی با Twitter

جامعه مجازی Twitter (به آدرس www.twitter.com) که از ماه ژوئن سال 2006 بر اساس ایده اولیه جک دورسی آغاز به کار کرده، و به کاربر امکان ایجاد شبکه ای از دوستان را می دهد که می تواند نوشته های کوتاه، عکس خود یا لینک هایی را که برایش جالب است ... ادامه مطلب »


فایل Robots.txt چیست؟

این عالی هست که موتورهای جستجو به طور مکرر برای index کردن محتویات سایت شما، از آن بازدید می کنند، اما خیلی اوقات مطالب index شده چیزی نیست که شما خواسته باشید.

بعنوان مثال، اگر شما دو نسخه از یک صفحه داشته باشید (یک نسخه ... ادامه مطلب »


سه نکته طلایی Google Analytics

Google Analytics هر آنچه در زیر پوست وب سایت شما می گذرد را به نمایش می گذارد. اما قبل از اینکه به سه نکته طلایی Google Analytics بپردازیم، بد نیست نگاهی گذار به اهمیت هدف در مدیریت یک وب سایت را داشته باشیم.

به طور کلی اولین قدم در ای ... ادامه مطلب »


مزایای تبلیغات در گوگل چیست؟

سیستم تبلیغاتی گوگل (AdWords) با توجه به گستردگی آن در فضای مجازی و بهره گیری از موتور جستجوی قدرتمند گوگل مزایای بسیاری دیگری نیز دارد که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده است:

  1. با هر بودجه ای سازگار است.
  2. بابت نما ... ادامه مطلب »