چگونه کلیدواژه های تأیید نشده خود را مشاهده کنیم؟

در صورتیکه کلمات زیادی را در یک Adgroup وارد کرده اید، ممکن است که برخی از این کلمات به دلایل مختلف در سیستم تبلیغاتی AdWords تأئید نشوند. لذا با استفاده از فیلترهای موجود در داخل اکانت خود می توانید تمام کلیدواژه های تأیید نشد ... ادامه مطلب »


نکاتی در مورد سایز تصاویر در سایت

هنگام طراحی سایت باید حتماً در مورد چگونگی قرار گرفتن تصاویر و عکس هایی که می خواهید در وب سایت تان به کار ببرید، فکر کنید. تصاویر در وب سایت ممکن است به معنای نمودارها و یا نقشه ها همانند عکس های استاندارد باشد. تمامی این ... ادامه مطلب »


ایجاد حساب در Google Analytics

در مقالات گذشته با مفهوم تجزیه و تحلیل وب و همچنین سه نکته طلایی Google Analytics آشنا شدید. در این درس شما را با ساختار کلی Google Analytics، و همچنین ثبت نام و فعال کردن آن در وب سایت خود آشنا ... ادامه مطلب »


محدودیت های حساب کاربری در AdWords

سیستم تبلیغاتی AdWords جهت استفاده هرچه بهتر کاربران از این سیستم نوین تبلیغاتی محدودیت هایی را اعمال نموده است، کاربر با اطلاع از این محدودیت ها می تواند تبلیغات اثربخشی را ایجاد نماید. این محدودیت ها به قرار زیر می باشد:ادامه مطلب »


5 قدم برای جلوگیری از سئو منفی!

از زمانی که آپدیت های جدید گوگل ارائه شده، بحث سئو منفی و این که آیا سئو منفی وجود دارد یا نه بسیار داغ است. بسیاری بر این باورند که تمامی این ها فراتر از یک تئوری نیستند و این کار غیر ممکن است و بعضی دیگر بر این باور هستند ... ادامه مطلب »