لیست قیمت تبلیغات در گوگل

تذکر:
  1. تمامی حواله ها بدلیل سهولت بر اساس دلار آمریکا ارسال می شوند، سپس بر اساس نرخ روز بانک مرکزی ترکیه به لیر ترکیه تبدیل خواهند شد.
  2. با توجه به تحریم ایران توسط شرکت های آمریکائی (از جمله شرکت گوگل) تبلیغ بر روی کلیه دامنه های با پسوند ir. مقدور نبوده و مجاز نمی باشد. لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.
  3. مبالغ واریزی فقط می بایست به یکی از شماره حساب های اعلامی واریز گردد و مبالغ پرداختی به حساب های دیگر از درجه اعتبار ساقط است.
  4. طبق قوانین موجود در سیستم تبلیغاتی AdWords، فعال شدن اکانت ممکن است 1 تا 3 روز کاری (شرکت گوگل در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است) به طول انجامد.
  5. حواله در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 13:30 الی 16:00 و در روزهای پنج شنبه و شنبه از ساعت 12:30 الی 14:00 انجام می گیرد. انجام حواله در روزهای جمعه، یکشنبه و تعطیلات رسمی به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.
  6. با توجه به نوسانات ارز، نرخ نهایی حواله در زمان انجام حواله قطعی خواهد شد. بدین معنی که در صورت پائین آمدن قیمت حواله مبلغ بیشتر و در صورت بالا رفتن قیمت حواله مبلغ کمتری در اکانت شارژ خواهد شد.
  7. مقدار حواله در هر روز محدود می باشد و در صورت اتمام آن مقدار حواله هایی که مبلغ آن واریز شده در اولین روز کاری انجام می شود. لذا قیمت ها نیز بر اساس نرخ همان روز محاسبه خواهد شد.
  8. در صورت عدم فعال شدن تبلیغ کل مبلغ واریزی به مشتری عودت خواهد شد.

مقدار شارژ
پشتیبانی
اکانت اختصاصی
راه اندازی اولیه
بازدید
کارمزد
تعداد کلمات کلیدی
تعداد تبلیغات متنی
تعداد Campaign
100 دلاری
هفتگی
20%
نامحدود
نامحدود
نامحدود
200 دلاری
هفتگی
20%
نامحدود
نامحدود
نامحدود
500 دلاری
روزانه
20%
نامحدود
نامحدود
نامحدود
1000 دلاری
روزانه
17%
نامحدود
نامحدود
نامحدود
2000 دلاری
روزانه
15%
نامحدود
نامحدود
نامحدود