معرفی مجموعه Master CIW

مجموعه Master CIW، از زمستان سال 88 با معرفی خدمات گردشگری آژانس های مسافرتی و تحت نام Exodus فعالیت خود را آغاز نمود. اگرچه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری در زمان مذکور آنچنان از دید دست اندر کاران آن صنعت روشن و واضح نبود، اما مجموعه در این امر با پافشاری و ایجاد تغییرات لازم در نحوه اطلاع رسانی خود توانست در حد و اندازه خود به این صنعت پر طرفدار و جذاب خدمت رسانی نماید.

پس از آن بود که با توجه به کمبود مدیریت متناسب با اهداف تجاری در تبلیغات گوگل، با هدف ارائه و ارتقاء آن پای به میدان گذاشت و با توجه به کیفیت مناسب خدمات ارائه شده در مدت کمی توانست به یکی از مجموعه های قدرتمند ارائه دهنده تبلیغات گوگل تبدیل شود.

در خلال تجربیات گذشته، مجموعه Master CIW توانست چارچوب منحصر به فردی در زمینه مدیریت محتوای توریستی و مدیریت تبلیغات گوگل فراهم سازد که مورد توجه مدیران عدیده و همچنین کاربران و علاقمندان محترم قرار گرفت.

هم اکنون، مجموعه حاضر توسط وبسایت Exodus و Master CIW، در حال ارائه خدمات منحصر به فردی است که می توان آنها را در قالب صفحات مندرج در این وبسایت به تفصیل بررسی نمود. تمامی خدمات قابل ارائه تنها در جهت ارتقای سطح کیفی فعالیت علاقمندان به طراحی سایت، مدیریت دقیق و صحیح محتوا، مدیریت بازدید کنندگان، تبلیغات گوگل و ... می باشد. مجموعه Master CIW، بدون شک با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی به علاقمندان، پذیرای تمامی انتقادات و پیشنهادات کاربران محترم از طریق فرم موجود در صفحه تماس با ما می باشد.

هدف مجموعه Master CIW، کمک به رشد تجارت شما در حیطه آنلاین است که این امر با فرهنگ سازی و اعتماد بیشتر به کاربردهای اطلاع رسانی الکترونیکی در بخش IT و همچنین احترام به خواست کاربران علاقمند به تجارت الکترونیک، محقق خواهد شد.